Загроза російського вторгнення в Україну, не рахуючи чергового акту агресії у вигляді визнання псевдореспублік «Л/ДНР», призвела до того, що за кілька місяців з України вивели майже 12,5 млрд доларів, тоді як всього з 2015 по кінець 2021 року в Україну зайшло 37,8 млрд доларів іноземних інвестицій.
Про це написав голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин у своєму Facebook.
Данилишин зазначив, що за розрахунками офісу президента України, з початку 2022 року кожен місяць Україна зазнає збитків в розмірі 2-3 млрд доларів. Причини - напруженість у відносинах з Росією і загроза вторгнення.
«З іншого боку, Україна має накопичений досвід боротьби зі значними кризами, які країна переживала в 1998-1999, 2008-2009, 2014-2015 і у 2020-2021 роках. Цей досвід, безсумнівно, важливий і цінний, тому що він навчив правильно реагувати на негативні події, що відбуваються як у світовій економіці, так і на внутрішній політико-економічній арені» - резюмував він.
Нагадаємо, що за підсумками засідання Ради Безпеки Росії в понеділок, 21 лютого, президент РФ Володимир Путін прийняв рішення про визнання самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» на Донбасі.
З терористами підписали кілька угод, також Путін провів з ватажками бойовиків зустріч у Кремлі.
Російський рубль і фондові ринки російських акцій рекордно впали на тлі новин про визнання Росією «Л/ДНР» через побоювання чергових західних санкцій проти Кремля. Такого на ринках не було з 2008 року.
Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»