Головна інтрига тижня полягає в тому, як коаліція рятуватиме Полякова та Розенблата? З Лозовим, Дейдеєм і Довгим все більш-менш зрозуміло. Справи щодо них порожні, без належної доказової бази.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав політолог Вадим Карасьов, передає «Слово і Діло».
На думку експерта, максимум, що загрожує Дейдею і Лозовому, – це штраф, доведеться доплатити податки, а ось із Поляковим і Розенблатом усе набагато складніше.
«Обидва депутати обіцяють чимось здивувати, «перевернувши» ситуацію. Зі свого боку слідчі готують п'ятихвилинний ролик із «відвертими сценами». Але, скоріш за все, коаліція все-таки спробує врятувати своїх членів, банально відмовившись задовольняти подання генпрокурора щодо всіх депутатів. Не варто забувати, що Лозовий – «права рука» Ляшка, а Дейдей є дуже близьким до Авакова», – зазначив він.
На його думку, в іншому разі парламенту загрожує остаточна втрата працездатності.
«Адже в черзі на зняття недоторканності, судячи з розмов в оточенні генпрокурора, ще двоє членів «Відродження», Вілкул, брати Дубневичі. Готуються матеріали на Чумака, оскільки в нього нібито «нарили» неточності в декларації й немає джерела походження грошей, а також деяких інших відомих «єврооптимістів». Ведеться «робота» щодо великого аграрія Івана Мірошниченка, одного з основних спонсорів «Самопомочі», – додав Карасьов.
Політолог припустив, що за зняття недоторканності з усіх п'яти депутатів зі списку Луценка голосуватиме лише «Батькивщина».
«До розпуску та позачергових виборів парламенту інші гравці поки зовсім не готові», – резюмував Вадим Карасьов.
Детальніше про те, чим може завершитися історія зі зняттям депутатської недоторканності, читайте за посиланням.
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»