У Держдумі Російської Федерації запропонували ввести заборону на імпорт алкоголю з ЄС і США.
Також запропонували заборонити ввозити імпортні косметичні товари і побутову хімію. Про це заявив голова партії «Справедлива Росія» (СР) і партійної фракції в Держдумі Сергій Миронов, передає «РИА Новости», пише «Слово і Діло».
Зокрема, Миронов заявив, що відомі європейські та американські бренди зможе замінити російська продукція.
«Прилавки наших магазинів рясніють заокеанськими брендами. Навіщо нам в Росії потрібні напхані невідомо чим товари корпорацій Pepsico, Cola-Cola, Mars? Вітчизняні виробники безалкогольних напоїв, молочної продукції, снеків, кондитерських виробів з задоволенням наповнять внутрішній ринок Росії своєю якісною продукцією», - сказав він.

Він висловив упевненість, що «російські підприємства також легко заповнять споживчий попит, якщо заблокувати в країну, наприклад, доступ косметичних товарів та товарів побутового призначення Procter & Gamble, Johnson & Johnson».
«Спиртні напої – така ж продукція аграрного сектора, як сир або яблука. Чому для них зроблена поступка?» - додав він.
Як повідомлялося, в Україні знову може подорожчати алкоголь.
Також суд підтвердив законність заборони на продаж алкоголю вночі в столиці України.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»