Укргідрометцентр повідомляє, що завтра, 14 серпня, погода в Україні буде більш волога, а в північно-західній половині країни спека послабшає.
Про це повідомляє «Слово і Діло».
Вдень у південних, центральних і північних областях місцями короткочасний дощ, гроза; на решті територій без опадів. Вітер східний, північно-східний, 7-12 м/с, в центральних і південних областях місцями пориви 15-20 м/с.
Температура повітря вночі 16-21°, в західних областях 10-15°, на узбережжі морів місцями 23-25°; вдень у західних, більшості північних, Вінницькій, Черкаській і Одеській областях 23-28°, на решті територій 29-34°, на сході та в Приазов'ї 35-37°.
У Києві вночі без опадів, удень місцями короткочасний дощ, гроза; температура повітря вночі близько 20°, удень 25-27°.
Станом на 15 серпня синоптики прогнозують у північних, центральних і південних областях України місцями короткочасні дощі, грози, в окремих районах шквали 15-20 м/с; на решті територій без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.
Температура повітря в південних, східних і Дніпропетровській обл. вночі 16-21°, удень 30-35°, на решті територій вночі 12-17°, вдень 25-30°.
У Києві - місцями короткочасний дощ, гроза; температура повітря вночі 15-17°, удень 27-29°.
Раніше киян попереджали про високий рівень забруднення повітря через спеку.
Як відомо, в Києві встановлять 15 рамок-розпилювачів.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»