В Україні стартував відбір радників для «великої» приватизації

Читать на русском
Фонд держмайна оголосив перші шість конкурсів із відбору радників для підготовки до приватизації та продажу пакетів акцій для шести з 22 підприємств.

Фонд держмайна оголосив перші шість конкурсів із відбору радників для підготовки до приватизації та продажу пакетів акцій для шести з 22 підприємств.

Як передає «Слово і Діло», про це свідчить оголошення в газеті «Відомості приватизації», передає «Інтерфакс-Україна».

Так, ФДМ шукає радників для продажу 100% Об'єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК), 70,7% «Індару», 100% «Президент-готелю», держпідприємств «Вугільна компанія Краснолиманська» та «Електроважмаш», а також 99,6% Одеського припортового заводу.

Заявки на участь у конкурсах з «Індару», «Президент-готелю», ОПЗ приймаються до 20 липня включно, перші етапи конкурсів призначені на 26 липня, а другі – на 30 липня.

Щодо ОГХК, Краснолиманської та «Електроважмаша» претенденти на статус радника можуть подати заявки до 23 липня, а конкурси відбудуться в два етапи – 27 липня і 31 липня.

У всіх випадках фіксований розмір оплати послуг радник встановлений до 0,5% вартості активів підприємства, наведеної до частки держави в ньому, а в разі продажу об'єкта розмір змінної частини становить до 2% від вартості проданого об'єкта приватизації, зазначається в документах.

Степан КубівНародний депутат України
Кубів запевнив, що до кінця 2017 року Рада ухвалить урядовий законопроект про приватизаціюСказано 26 жовтня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

Нагадаємо, що в січні 2018 року Верховна Рада встановила нові правила приватизації державного майна. Залишається лише мала приватизація й велика з вартістю активів понад 250 млн грн.

Президент України Петро Порошенко 2 березня підписав закон «Про приватизацію державного та комунального майна».

У березні ФДМ затвердив список об'єктів малої приватизації, що підлягають продажу в 2018 році. До нього увійшли близько 600 об'єктів.

У травні Гройсман заявив про початок малої приватизації з червня 2018 року.

Крім того, в травні уряд затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік, до якого увійшли 26 підприємств.

Однак пізніше Кабмін виключив три підприємства зі списку «великої приватизації».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: