Ціни на нафту різко знижуються через Китай і США

Читать на русском
Нафта марки Brent в Лондоні подешевшала на $ 2,67, а ціна на сорт WTI в Нью-Йорку знизилася на $ 2,70.

Світові ціни на нафту еталонних марок знижуються на тлі чергових сигналів посилення торгової війни між США і Китаєм, а також нових даних про запаси палива в Америці.

Про це свідчать дані торгів увечері в середу, 8 серпня, передає «Слово і Діло».

Нафта показала рекордне обвалення ціни за 2 роки. Чи вдарить це по українцях?У середу, 11 липня, нафта марки Brent подешевшала на 6 відсотків і коштувала 74 долари за барель. Падіння стало рекордним із літа 2016 року. Як це позначиться на Україні, міркували експерти.

Так, ціна жовтневих ф'ючерсів на північноморську нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures о 18:40 за Києвом подешевшала на $ 2,67 (3,58%) - до $ 71,98 за барель.

У свою чергу вартість нафти WTI з поставкою у вересні на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилася на $ 2,70 (3,90%) - до $ 66,47 за барель.

Міністерство фінансів Китаю повідомило в середу, що з 23 серпня введе мито у 25% для товарів американського експорту загальним обсягом $ 16 млрд у відповідь на аналогічні дії США.

Влада США раніше заявила, що з 23 серпня обкладе 25%-вим митом товари китайського експорту ще на $ 16 млрд. Таким чином, загальний обсяг товарів, що постачаються з Китаю в США, які обкладаються новим митом, досягне $ 50 млрд.

Тим часом, Міненерго США оголосило, що запаси нафти в країні за минулий тиждень скоротилися на 1,35 млн барелів. Експерти, опитані The Wall Street Journal, в середньому прогнозували більш істотне зниження - на 2,3 млн барелів.

Крім того, запаси бензину в США зросли вперше з червня - на 2,9 млн барелів, дистилятів - на 1,2 млн барелів.

Раніше стало відомо, що в липні число нафтових і газових бурових установок у світі збільшилося за підсумками третього місяця поспіль і досягло максимуму з лютого поточного року.

Нагадаємо, Саудівська Аравія пообіцяла закрити дефіцит нафти, який очікується на світовому ринку у другому півріччі 2018 року в обсязі 1,6-1,8 млн барелів на добу.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: