ФДМ затвердив перелік із 792 об'єктів малої приватизації

Читать на русском
Фонд державного майна України затвердив для продажу у 2019 році близько 800 об'єктів малої приватизації.

Фонд державного майна (ФДМ) затвердив перелік із 792 об'єктів малої приватизації, що підлягають продажу у 2019 році.

Про це в середу, 2 січня, повідомив в.о. глави ФДМ Віталій Трубаров у Facebook, пише «Слово і Діло».

За його словами, до цього переліку увійшли нові об'єкти і ті, що не встигли приватизувати в минулому році.

«В цілому 792 об'єкти, з яких 48 - пакети акцій, 92 - єдині майнові комплекси, 190 - об'єкти незавершеного будівництва, 402 - окреме майно і 59 об'єктів соціально-культурного призначення», - йдеться в повідомленні.

Також Трубаров заявив, що в цьому році будуть виставлені на продаж близько десяти об'єктів державного концерну Укроборонпром. Зокрема, Херсонський завод Судмаш, Вінницький авіаційний завод ВІАЗ, Запорізький автомобільний ремонтний завод, Ніжинський ремонтний завод інженерного устаткування та інші.

До того ж, як анонсував керівник ФДМ, на приватизацію будуть виставлені Головинський кар'єр, єдині майнові комплекси: Дніпровський електровозобудівний завод, Київмашсервіс і Першотравнева гідроелектростанція.

Як відомо, з повним переліком майна, яке буде виставлене у 2019 році на аукціони, можна ознайомитися на сайті Фонду державного майна.

Раніше повідомлялося, що аукціони з малої приватизації через електронну систему ProZorro.Продажі принесли державі майже 600 млн гривень.

Нагадаємо, у липні стало відомо про старт малої приватизації через ProZorro. Зокрема, ФДМ підписав договори з 18 авторизованими операторами електронної торгової системи ProZorro для продажу об'єктів малої приватизації.

Наприкінці серпня відбувся перший аукціон з продажу об'єкта малої приватизації в системі Prozorro.Продажі. За його підсумками вартість нежитлового приміщення в Києві зросла майже у два з половиною рази - до 19,5 млн гривень.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: