Кабмін оскаржив рішення щодо поновлення Насірова на посаді

Читать на русском

Кабінет міністрів оскаржив поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби (ДФС).

Про це повідомила прес-служба Шостого апеляційного адміністративного суду, передає «Слово і Діло».

Чи повернеться Насіров на посаду керівника ДФС?Окружний адміністративний суд Києва поновив Романа Насірова на посаді голови ДФС. Оцінили ситуацію експерти.

«Буквально напередодні апеляційна скарга надійшла до суду», – сказала представник прес-служби.

Апеляції були подані Кабміном і ДФС. Суддя й дата розгляду справи ще не визначені.

Нагадаємо, раніше Київський окружний адміністративний суд виніс рішення поновити Насірова, підозрюваного в корупційних злочинах, на посаді голови ДФС України.

10 листопада 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо Насірова. За версією слідства, в період із травня 2015 року до березня 2016 року він ухвалив низку незаконних рішень щодо розкладу виплат сум платежів із рентної плати за користування надрами для компаній, задіяних у так званій газовій схемі Онищенка, на загальну суму понад 2 млрд грн. 31 січня минулого року уряд ухвалив рішення про звільнення Насірова з посади голови ДФС.

Насіров встиг побувати в Лук'янівському СІЗО, однак за нього оперативно внесли заставу в сумі 100 млн грн.

Раніше Насіров розповів, скільки йому мають компенсувати зарплати.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: