Суд відпустив під особисте зобов'язання провідного економіста відділу верхньої будови колії філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Захаревич у провадженні щодо розкрадання понад 93 мільйонів гривень, так званої «справи Ярослава Дубневича».
Відповідне рішення ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Ірина Антипова, повідомляє «Слово і Діло».
Детектив Національного антикорупційного бюро і прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просили суд відправити Захаревич під цілодобовий домашній арешт. Вивчивши матеріали клопотання, суддя Антипова відмовила в домашньому арешті для підозрюваної. Так, суд відправив її під особисте зобов'язання з покладанням низки обов'язків: прибувати за першою вимогою; не відлучатися за межі міста Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну своїх місць проживання та/або роботи; утримуватись від спілкування із свідками у кримінальному провадженні і підозрюваними, а також носити електронний браслет.
Як відомо, детективи НАБУ повідомили про підозру в заволодінні коштами голові правління–генеральному директору ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, його першому заступнику Валерію Крячку, засновнику–директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Олегу Місьонгу і трьом працівниками філії «Центр забезпечення виробництва» УЗ.
За версією слідства, підозрювані впродовж грудня 2015–березня 2017 років організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників й у такий спосіб заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн. У НАБУ додали, що трьох підозрюваних затримали й наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Також детективами встановлюються інші особи, причетні до скоєння злочину.
Нагадаємо, суд обрав запобіжний захід першим терм підозрюваних у цій справі, а потім – ще трьох.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»