САП учергове скерувала подання на нардепа Дубневича

Читать на русском
Антикорупційні правоохоронні органи знову направили керівнику Генпрокуратури подання на одного з членів парламенту.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП)фото: «Слово і Діло»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вчергове скерувала до генерального прокурора Юрія Луценка подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича у кримінальному провадженні про заволодіння понад 93 млн грн філії ПАТ «Укрзалізниця».

Про це журналісту «Слова і Діла» повідомив співрозмовник у САП.

За його словами, подання на Дубневича генпрокурор отримав ще минулого тижня, проте відповіді наразі ще немає.

Ярослав ДубневичНародний депутат України
Created with Highcharts 4.2.5

Як відомо, на думку слідства, нардеп Дубневич імовірно є організатором схеми привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ УЗ при поставці товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках. За даними детективів, будучи головою комітету Верховної ради з питань транспорту, він нібито організував і створив умови для закупівлі елементів колії за рахунок коштів підприємства УЗ в порушення законної процедури, за завищеними цінами. Замість переговорної процедури закупівлі, як вважає слідство, нардеп організував проведення процедур відкритих торгів із залученням підконтрольних підприємств – ТОВ «Арго» та ТОВ «Корпорація КРТ», що спричинило завдання збитків на суму 93,28 млн грн.

Перше подання САП було скероване наприкінці 2018-початку 2019 років. Його Генпрокуратура повернула. Друга спроба САП відбулася у лютому 2019 року, проте ГПУ теж повернула документ на доопрацювання.

Нагадаємо, НАБУ завершило розслідування «справи Дубневича», в якому повідомили про підозру 8 співучасникам, в тому числі колишньому помічнику нардепа Едуарду Пушкаренку. Раніше Пушкаренку дозволили залишати Київ. Також суд продовжив обов'язки директору стрілочного заводу.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: