Юлія Кузьменко, яку підозрюють у закладенні вибухівки під автомобіль журналіста Павла Шеремета, заперечує свою причетність до злочину.
Про це вона сказала під час засідання Печерського райсуду Києва у п'ятницю, 13 грудня, який обирає їй запобіжний захід у п'ятницю, 13 грудня.
«Вчорашній день, напевно, почався звичайно. Я була на роботі, у мене було 3 дитини в операційній. Найприємніше - це зараз постфактум розуміти, що коли я ще перебувала в операційній, в цей момент вже готувався брифінг. Я вже стала вбивцею», - сказала вона.
Вона стверджує, що не чула про Шеремета до його вбивства.
«Я перший раз про Шеремета почула, в день, по-моєму, його вбивства, я сиділа на роботі, відкрила фейсбук, прочитала, що вбили Шеремета, я тоді ще полізла читати, хто це...», - говорить Кузьменко.
«Я не знаю, як закінчиться моє життя, але вчора закінчили мою кар'єру. У мене тисячі пацієнтів... Що мають думати батьки дітей, яких я оперувала, що хірург був вбивця? Кому вони віддавали своїх дітей?», - запитує вона.
Кузьменко розкритикувала експертизи, за якими слідчі встановили її нібито причетність. Зокрема, жінка обурилася, що опис її та вбивці склали і зіставили з нечіткими записами відеокамер. Підозрювана зазначила, що «навіть у 19 столітті система антропометрії складалася з дуже багатьох показників».
Коментуючи іншу експертизу, яка порівняла ходу Кузьменко і вбивці на записах, підозрювана сказала, що хода може змінюватися, якщо людина несе вантаж.
На думку Кузьменко, вибухівка МОН-50, яку несла вбивця Шеремета, важить близько 5 кілограм. Тому, на думку підозрюваної, неправильно було порівнювати ходу вбивці з кадрами, де Кузьменко не несла важких сумок.
У той же час, вона каже, що в день вбивства Шеремета була на роботі. Хоча в той день вона виклала в facebook фото, написавши в коментарях, що знаходиться у відпустці.
Раніше в поліції назвали імена підозрюваних у вбивстві журналіста.
Також нагадаємо, була названа основна версія злочину.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»