У МОЗ повідомили, в якому випадку область залишає зелену зону

Читать на русском
kmu.gov.ua

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив, як відбувається розрахунок внесення населеного пункту до певної карантинної зони.

Про це він розповів під час брифінгу в суботу, 1 серпня.

В Україні за добу майже 1200 нових випадків коронавірусуЗа минулу добу в Україні підтвердили ще 1172 випадки коронавірусної хвороби. Найбільше - у Львівській, Івано-Франківській областях і Києві.

«Коли ми говоримо про те, як визначається зелена, жовта, червона, помаранчева зона, ми говоримо, що є чотири національні показники. Якщо область або регіон не перевищує протягом п'яти днів поспіль ці 4 показники за допомогою одного з них, він продовжує залишатися в зеленій зоні», - сказав Ляшко.

Він уточнив, що мова йде про такі критерії: завантаженість ліжок не вище 50%; середня кількість тестувань не менше 24 на 100 тисяч населення; коефіцієнт виявлення випадків інфікування не вище 11%; показник динаміки інфікування коронавірусом.

За словами заступника голови МОЗ, як тільки область перевищує показники п'ять днів поспіль хоч по одному з показників або через день по одному показнику, її розбивають на адміністративно-територіальні одиниці, потім оцінюється вклад кожної одиниці на рівні області в структуру захворюваності і визначаються зони на території регіону .

Нагадаємо, в Україні з 1 серпня почали діяти нові правила адаптивного карантину.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: