Ексначальнику управління Мін'юсту пом'якшили підозру

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання адвоката підозрюваного про скасування арешту земельних ділянок та грошових коштів.
Михайло Дзюдзь

Вищий антикорупційний суд скасував арешт двох земельних ділянок та грошей колишнього начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайла Дзюдзя, оскільки слідство пом'якшило йому підозру.

Таке рішення 22 вересня ухвалила слідча суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Адвокат Дзюдзі просив суд скасувати арешт двох земельних ділянок у Турківському районі Львівської області, а також 1300 доларів, 2915 євро та 220 тисяч гривень, які були знайдені в його будинку. В обґрунтування клопотання він зазначив, що слідство змінило підозру фігуранту з одержання неправомірної вигоди (частина 3 статті 368 ККУ) на зловживання впливом (ч. 2 ст. 369-2 ККУ).

Таким чином, вказана стаття не передбачає конфіскації майна у разі винесення обвинувального вироку, а тому арешт необхідно зняти, оскільки його накладали у забезпечення можливої конфіскації. Прокурор САП і детектив НАБУ не заперечували проти задоволення клопотання і підтвердили зміну підозри Дзюдзі. Тому суд зняв арешт з цього майна.

Раніше НАБУ і САП завершили слідство стосовно Дзюдзі. Як відомо, 25 березня суд відпустив Дзюдзя під 630,6 тисяч гривень застави. Також на нього поклали низку обов'язків: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі місця проживання без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у справі; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет. Пізніше суд скасував обов'язок носити браслет.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру ексначальнику Західного міжрегіонального управління Мін'юсту Дзюдзю. Слідство нібито має докази, що ексначальник Західного міжрегіонального управління Мін'юсту вимагав і щомісячно отримував від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду. Йшлося про те, що за неправомірну вигоду Західне міжрегіональне управління не перевірятиме дотримання режиму відбування покарань ув'язненими та не здійснюватиме заходи контролю господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: