У світі знову подешевшала нафта

Читать на русском
Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у травні у п'ятницю зранку під час торгів впали в ціні до 63,23 долара за барель.
Фото з відкритих джерел.

Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у травні у п'ятницю зранку під час торгів впали в ціні до 63,23 долара за барель.

За даними Bloomberg, вартість ф'ючерсів на нафту марки Brent знизилася на 0,08%.

Бензин, газ, вугілля: як змінювалося споживання паливних продуктів в УкраїніСпоживання паливних продуктів в Україні – газу, бензину, вугілля, мазуту, газойлю – з 2014 до 2021 року.

При цьому ціна квітневих ф'ючерсів на нафту марки WTI впала до 59,99 долара за барель, втративши 0,02%.

Ціни на нафту впали в п'ятницю, збільшуючи втрати вже шостий день поспіль, оскільки нова хвиля заражень COVID-19 прокотилася по Європі, що викликало нові локдауни і послабило надії на відновлення попиту на паливо найближчим часом, пише Reuters.

Раніше Організація країн-експортерів нафти і її союзники, включаючи РФ, разом іменовані ОПЕК+, продовжили обмеження видобутку нафти у квітні з невеликими винятками для Росії і Казахстану. Останні зможуть наростити видобуток в квітні на 130 тисяч і 20 тисяч барелів на добу відповідно, йдеться у рішенні організації.

Як відомо, міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило прогноз середньорічної ціни нафти марки Brent у 2021 році до 58 доларів за барель.

«Слово і діло» пропонує подивитися, як з 2014 року в Україні змінювалося споживання бензину та інших паливних продуктів.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: