Адміністрація президента США Джо Байдена інвестує понад 3 млрд доларів у розробку та виробництво противірусних препаратів для лікування коронавірусу.
Ці ліки дозволять запобігати захворювання на ранній стадії та знизити смертність, повідомило Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США.
«Не дивлячись на те, що сотні мільйонів американців вакцинуються від COVID-19, а кількість випадків захворювання, госпіталізацій і смертності знижується, адміністрація Байдена як і раніше прихильна до пошуку ефективних варіантів лікування, які зможуть запобігти прогресуванню інфекції у людей з діагнозом COVID-19 і смертельний результат», - йдеться в повідомленні.
«Високоефективні пероральні (ліки приймається шляхом проковтування - ред.) противірусні препарати, які можна приймати вдома на ранніх етапах розвитку інфекції, аналогічно противірусного лікування грипу, врятували б життя як тут, так і за кордоном, і запобігли б різке збільшення кількості госпіталізацій», - зазначили в МОЗ.
Головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі зазначив, що нові противірусні препарати, особливо в таблетках, які можна було б приймати вдома на ранніх етапах хвороби, можуть стати потужними інструментами для боротьби з пандемією.
Також наголошується, що новий план - Антивірус проти пандемій - прискорить і розширить поточні зусилля влади США щодо підтримки клінічних випробувань «для тестування пріоритетних лікарських препаратів від COVID-19 і передових розробок перспективних методів лікування».
Раніше повідомлялося про те, що Естонія віддасть Україні 200 тисяч доз вакцин.
Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»