У Зеленського запевнили, що закон про олігархів позитивно відіб'ється на Україні

Читать на русском
В ОПУ заявили, що на міністрів і депутатів повинен впливати не бізнес, а виборці. Тому в Україні прийняли пакет законів проти олігархів
Тимофій Миловановkmu.gov.ua

Боротьба з олігархами, зокрема, нещодавно прийнятий закон про олігархів, позитивно відіб'ється на українцях і всій Україні в цілому.

Про це заявив колишній міністр і радник керівника офісу президента України Тимофій Милованов в інтерв'ю телеканалу «Дом».

Милованов заявив, що на міністрів і депутатів повинен впливати не бізнес, а виборці. Тому в Україні прийняли пакет законів, які визначають поняття і критерії, за якими тих чи інших представників бізнесу будуть відносити до олігархів, яким, серед іншого, обмежать контакти з політиками та чиновниками.

Кращі люди країни. Колонка Леоніда ШвецяОлігархи у нас стоять за всіма більш-менш значними політичними проєктами, і єдиний президент України, який був їм не рівня, а батько рідний, це Леонід Кучма.

«Виборець обирає народних депутатів. Вони призначають міністрів і прем'єр-міністрів. Ось так працює демократія... І політики, і держчиновники повинні тоді декларувати зустрічі з ними. До речі, цей нюанс дуже дискутується. Деякі вважають, що це якесь порушення. І можливо, юридично треба буде ще якісь деталі прописати, і судова практика покаже, як воно буде працювати насправді» - сказав він.

При цьому Милованов закликав до певного роду акуратності при імплементації закону про олігархів.

«Потрібно дотримати баланс між тим, що ми боремося з де-факто діючою системою влади, яка не відповідає тому, що написано в Конституції. Я маю на увазі олігархічний вплив. У Конституції ж заборонено олігархам впливати на парламент. На практиці це потрібно так імплементувати, щоб ми будували цивілізоване суспільство, яке дотримується законів і будує інституції» - підкреслив він.

Голосування за закон про олігархів: хто з нардепів провалив обіцянкиЗакон про олігархів ухвалений у другому читанні. Троє народних депутатів провалили обіцянки щодо позиції під час голосування.

Разом, резюмував колишній міністр, коли олігархи втратять свій вплив на Верховну Раду і Кабінет Міністрів, кожен українець відчує позитивні зміни в економіці.

Нагадаємо, що Верховна рада 23 вересня прийняла проєкт закону № 5599 у другому читанні та в цілому 279 голосами.

24 вересня Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки попросив спікера поставити на переголосування цей законопроєкт у зв'язку з юридичною колізією.

Як пояснив голова фракції «Голос» Ярослав Железняк, народні депутати врахували одночасно три правки (396, 398, 406), які суперечать один одному.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: