ВАКС відмовився змінювати заставу нардепа Дубневича

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і вчергове відмовив у задоволенні клопотання адвоката члена парламенту про зміну запобіжного заходу.
Ярослав Дубневич

Вищий антикорупційний суд знову відмовився змінювати запобіжний захід народного депутата Ярослава Дубневича, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в організації заволодіння понад 93 млн грн філії ПАТ «Укрзалізниця».

Про це повідомляє прес-служба САП.

Як відомо, апеляційна палата ВАКС взяла під варту Дубневича із альтернативою 90 млн грн застави. Ці гроші за нього внесли і він вийшов із СІЗО під обов'язки. Слідство в справі Дубневича завершили.

«3 листопада ВАКС розглянув та відмовив у задоволенні клопотання сторони захисту про зміну запобіжного заходу народному депутату України, підозрюваному у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Таким чином суд погодився з доводами прокурора та залишив без змін раніше обраний депутату запобіжний захід – заставу у розмірі 90 млн грн», – інформує прокуратура.

Нагадаємо, на думку слідства, нардеп Дубневич, імовірно, є організатором схеми привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ УЗ під час постачання товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках. За даними детективів, як голова комітету Верховної ради з питань транспорту, він нібито організував і створив умови для закупівлі елементів колії за рахунок коштів підприємства УЗ з порушенням законної процедури, за завищеними цінами. Замість переговорної процедури закупівлі, як вважає слідство, нардеп організував проведення процедур відкритих торгів із залученням підконтрольних підприємств – ТОВ «Арго» та ТОВ «Корпорація КРТ», що спричинило завдання збитків на суму 93,28 млн грн.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: