Антикорупційний суд об'єднав два обвинувачення в «цукровій справі»

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув подання колегії суддів щодо об'єднання в один судовий процес двох обвинувачень у справі про заволодіння цукром.

Вищий антикорупційний суд об'єднав кримінальне провадження стосовно Олександра Висоцького з «цукровою справою», у якій обвинувачують колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Колесникова та інших у заволодінні цукром.

Таке рішення 10 листопада ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд слухав справу за обвинуваченням експрокурора Колесникова та ще двох осіб. Проте пізніше до суду надійшло обвинувачення стосовно ще одного фігуранта Висоцького, якому інкримінують той самий злочин. Тому судді вирішили об'єднати справи.

«Матеріали кримінального провадження № 42013110000000284 за обвинуваченням (Олександра Колесникова – ред.) за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 343, (Віталія Панфьорова – ред.) за ч. 5 ст. 191, (Віталія Бондара – ред.) за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України об'єднати в одне провадження з матеріалами кримінального провадження № 52017000000000081 за обвинуваченням (Олександра Висоцького – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України», – йдеться в рішенні.

Як відомо, у жовтні 2020 року НАБУ затримало фігуранта «цукрової справи», який 4 роки переховувався від слідства. Йшлося про Висоцького. За версією слідства, Висоцький уклав договір складського зберігання піску ДСБУ «Аграрний фонд», забезпечивши таким чином безперешкодний доступ до складських приміщень невстановленим особам з метою викрадення цукру. Крім нього, у справі також обвинуваченими є ексзаступник прокурора Київської області Олександр Колесніков, державний виконавець Черкаського відділу державної виконавчої служби Віталій Бондар та керівник ТОВ «Еверіз Веб Солюшенс» Віталій Панфьоров. Наразі вказана справа слухається у Вищому антикорупційному суді.

Нагадаємо, раніше захисники обвинувачених у «цукровій справі» намагалися добитися повернення обвинувального акту прокурору САП. Проте Вищий антикорупційний суд їм відмовив.

Вказана справа з 2016 року до листопада 2019 року слухалася у районному суді Черкас. За цей час у ній так і не ухвалили вироку. У жовтні 2019 року Верховний суд передав справу до ВАКС.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: