Інвестори з Катару збудують університет гостинності на базі «університету Зеленського»

Читать на русском
фото facebook Мінінфраструктури

Міністерство інфраструктури підписало меморандум із катарським інвестором Al Rayyan Tourism Investment Co. W.L.L. е. Він дасть можливість відкрити в Україні новий Університет гостинності.

Про це повідомила пресслужба міністерства у Facebook у вівторок, 14 грудня.

Які статки мають і скільки заробляють ректори десяти найпопулярніших вишів в УкраїніХто керує десяткою найпопулярніших вишів в Україні, яка у ректорів зарплата і чим вони володіють – на інфографіці.

Меморандум підписали 13 грудня. Його мета – залучення інвестицій, розвиток туристичної та готельної інфраструктури.

А сьогодні, 14 грудня, Україна та компанія-інвестор домовилися про створення Університету гостинності. Його буде створено на базі «Президентського університету».

«Спільно із інвесторами ми створимо умови не лише для розвитку інфраструктури, а й для людського капіталу. Нова освітня установа має стати частиною «Президентського університету», адже йдеться про інноваційні підходи та залучення найкращого світового досвіду», – розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Глава Держутризму Мар'яна Олеськів додала, що відкриття нового та сучасного Університету гостинності в Україні сприятиме підвищенню рівня освіти у туристичній галузі, «що призведе до збільшення кількості кваліфікованих працівників та дасть потужний поштовх для розвитку туризму загалом».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 31 травня підписав указ про створення президентського університету у Києві. Указ включає створення самого університету, архітектурної концепції, яка має бути покладена в техніко-економічне обґрунтування всього.

Початок навчання у виші заплановано на 1 жовтня 2023 року.

Зеленський вважає, що зарплата викладачів Президентського університету має становити щонайменше чотири тисячі доларів, або чотири тисячі євро.

У серпні уряд затвердив план заходів щодо створення Президентського університету.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: