В Ірані ліквідували полковника Ісламської революції, який міг відповідати за дрони для рф

Читать на русском
Ілюстративне фото

Полковника Корпусу вартових Ісламської революції та командира організації «Басідж» Джавада Кіха було вбито вчора, 25 жовтня, вдень у місті Захедан, столиці Белуджистану на південному сході Ірану.

Про це повідомляє іранське інформаційне агентство Tasnim.

Зазначається, що офіцер КВІР, полковник Молашахі був убитий у машині, де сидів поряд з одним із командирів організації «Басідж» Джавадом Кіха. Останній також убитий. Цей підрозділ мобільних «яничарів» режиму звинувачують у жорстокому придушенні антиурядових виступів в Ірані за останні півтора десятки років.

Атаки дронами-камікадзе: проти яких українських міст рф застосовувала іранські безпілотникиРосія використовувала іранські дрони-камікадзе проти Одеси, Миколаєва, Києва, Кривого Рогу, Харкова, Дніпра, Білої Церкви, Запоріжжя, Нікополя. Докладніше – на інфографіці.

При цьому, за деякими даними, саме ці командири відповідали за постачання іранських дронів-камікадзе російської федерації для війни проти України.

Нагадаємо, очільник МЗС Ірану Хусейн Амір-Абдоллахіан заявив, що його країна готова направити військових експертів, які розслідуватимуть звинувачення в постачанні Іраном дронів-камікадзе для росії.

Раніше МЗС України ініціювало розрив дипвідносин з Іраном через постачання дронів росії.

Також повідомлялося, що в четвер, 20 жовтня, Велика Британія запровадила нові санкції проти Ірану за поставку в росію дронів-камікадзе, які застосовуються для атак на Україну.

Напередодні стало відомо, що мобілізованих росіян забезпечують шоломами та бронежилетами з Ірану.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: