Країни-терористи, Іран та Північна Корея, які вже передавали своїм російським союзникам-терористам зброю і боєприпаси, продовжують планувати нові поставки для рф, не звертаючи уваги на пряму заборону Ради Безпеки ООН.
Про це заявила постійний представник США при РБ ООН Лінда Томас-Грінфілд під час засідання організації 13 січня.
«Ми вважаємо, що Іран зараз розглядає можливість продажу сотень балістичних ракет росії» - нагадала вона, зажадавши від Ірану змінити свій намір.
Також Томас-Грінфілд нагадала, що КНДР бреше, що нібито не допомагає росії зброєю, проте насправді постачає озброєнням боєприпасами терористичну організацію «ПВК Вагнера». КНДР планує збільшити збройові поставки для пригожинських озброєних банд.
У зв'язку з цим США звертаються до РБ ООН з вимогою вжити заходів для припинення цих поставок з Ірану і КНДР.
У США вже обговорили з новою владою Ізраїлю можливості для припинення витоку зброї з Ірану, зокрема поставок БПЛА в країну-агресора, що застосовує їх проти мирного населення України.
Іран може постачати росії дрони морським шляхом (через Каспійське море), тому кількість БПЛА Shahed у росіян може зрости. Це збільшує ймовірність атак найближчим часом.
Також між росією та Іраном є попередні домовленості щодо постачання ракет. Однак Іран утримується від цього через потенційні наслідки.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»