У ГУР розповіли, чим зараз займаються Пригожин та «вагнерівці»

Читать на русском
Ватажок ПВК Вагнер Євген Пригожин та його бойовики повернулися до старих проєктів після невдалого бунту в росії. Про це заявив представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.
Фото: delfi.lt

Ватажок ПВК «Вагнер» Євген Пригожин та його бойовики повернулися до старих проєктів після бунту в росії.

Про це в ефірі телемарафону заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов.

ПВК «Вагнер» у Білорусі: скільки найманців та техніки прибуло до країниУ Білорусь прибуло вже 5 тисяч найманців Вагнера та 14 колон техніки. Докладніше – на інфографіці.

Він зазначив, що «вагнерівці» ніколи не були ідейним проєктом, основний інтерес Пригожина пов'язаний із грошима.

«ІПСО та тролінг, який ми бачимо у виконанні «вагнерівців» на кордонах країн-членів НАТО та ЄС, – це один із інструментів, які вони використовують та виконують сьогодні. А взагалі займаються власними справами, зокрема бізнес-проєктами», – розповів представник розвідки.

Він зазначив, що зараз ПВК «Вагнера» відновила діяльність, якою займалася до повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Це ж не ідеологічна структура. Там головний інтерес – меркантильний. Тим не менш, вони живі, на волі і зі значною можливістю всередині так званої російської федерації, і ззовні. І ми говоримо зараз не про Україну, а про їхню традиційну діяльність», – зазначив Юсов.

Нагадаємо, у середині липня Пригожин уперше після невдалого бунту публічно виступив перед своїми бойовиками та розкрив найближчі плани ПВК.

Раніше у британській розвідці розповіли, що Кремль міг перестати фінансувати найманців «Вагнера». Тому бойовикам, ймовірно, може платити білоруська влада.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: