Україна завтра очікує звіт щодо виконання рекомендацій Єврокомісії – Зеленський

Читать на русском
Він нагадав, що завтра очікуємо історичний висновок Євросоюзу – звіт щодо виконання Україною рекомендацій Єврокомісії.
Офіс президента

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже завтра, 8 листопада, Україна очікує історичний висновок Євросоюзу – звіт щодо виконання Києвом рекомендацій Єврокомісії. Влада вже готує подальші кроки після цього звіту.

Про це йдеться у вечрньому зверненні українського лідера.

Вступ до Євросоюзу: які кроки до мети вже зробила УкраїнаУкраїна та ЄС можуть до кінця року розпочати переговори про вступ. Що Україна зробила для членства – на інфографіці.

Згідно з його словами, Євросоюз для України є економічною безпекою та соціальною стабільністі, а Україна для ЄС - це посилення всієї спільноти.

«Окрема увага - і це щоденна увага - відносинам із Європейським Союзом. Завтра важливий день. Ми очікуємо історичний висновок Євросоюзу - звіт щодо виконання Україною рекомендацій Єврокомісії. І вже готуємо наші подальші кроки - після цього звіту. Нашу законодавчу роботу, посилення інституцій держави. Україна вже пройшла великий шлях у наближенні до Євросоюзу, і наша держава абсолютно свідома того, що набути членство в Євросоюзі - це і політичне рішення всіх країн, які вже у спільноті та хочуть бачити нову державу в Євросоюзі, але це також і робота самої держави», - зазначив президент.

При цьому він зауважив, що робота влади це наближення й адаптація стандартів ЄС, практик спільноти, тому Україна буде в ЄС.

Керівник держави висловив сподівання, що депутати Верховної Ради України продовжуватимуть підтримувати необхідні для нашої євроінтеграції законодавчі ініціативи.

Окрім цього, у зверненні президент повідомив, що сьогодні на бойове чергування були поставлені додаткові системи ППО NASAMS.

Нагадаємо, напередодні віце-прем'єр із питань євроінтеграції Ольга Стефанишина висловила впевненість у тому, що Україна отримає позитивну оцінку від Європейської комісії.

Раніше в Угорщині пригрозили заблокувати початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу до виконання вимог щодо мови освіти для національних меншин.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: