Верховний суд підтвердив строк у колонії для двох експрацівників СБУ

Читать на русском
Касаційна інстанція залишила без змін обвинувальний вирок, оголошений двом колишнім співробітника спецслужби.
фото: pravo.ua

Верховний суд залишив без змін вирок, яким засудили до 8 років позбавлення волі колишнього начальника першого сектору відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України у Вінницькій області Олександра Музикіна та його заступника Володимира Черняка.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як відомо, Вищий антикорупційний суд визнав винуватими двох колишніх СБУшників Олександра Музикіна та Володимира Черняка в одержанні 50 тисяч доларів неправомірної вигоди. Їм призначили покаранням 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком 3 роки та з конфіскацією половини належного особам на праві власності майна. Апеляційна палата ВАКС залишила цей вирок без змін. Сторона захисту подала касацію на ці рішення.

«10 вересня 2024 року Касаційний кримінальний суд відмовив у задоволенні касаційних скарг сторони захисту та залишив без змін вирок ВАКС і ухвалу Апеляційної палати ВАКС, якими двох працівників управління СБУ у Вінницькій області О. Музикіна та В. Черняка визнано винуватими у проханні надання 50 тис. доларів США неправомірної вигоди та фактичному отриманні частини цих коштів. Таким чином Верховний Суд підтвердив законність рішення судів», – інформує прокуратура.

Нагадаємо, за версією обвинувачення, у 2017 році на той момент начальник сектору відділу контрзахисту економіки управління СБУ Вінниччини Олександр Музикін та його заступник Володимир Черняк, діючи за попередньою змовою, вимагали та одержали від суб'єктів господарювання неправомірну вигоду у розмірі 50 тис. дол. за нездійснення тиску на їхній бізнес. Детективи НАБУ задокументували факт отримання через посередника половини цієї суми від керівників двох комерційних підприємств.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: