Нардеп Одарченко виїхав за кордон без паспортів – САП

Читать на русском
Антикорупційна прокуратура стверджує, що обвинувачений член парламенту втік за кордон за межами пункту пропуску.
фото: dumka.media

За оперативною інформацією народний депутат Андрій Одарченко міг перетнути державний кордон у Закарпатській області поза межами пункту пропуску і без закордонних паспортів, оскільки вони здані.

Про це заявила прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Єлена Дроботова, повідомляє «Слово і діло».

«Наразі цю підтвердити не можу (що він втік за кордон – ред.), але є оперативна інформація, що він (Одарченко – ред.) перебуває за кордон. Паспорти його здані. За оперативною інформацією, можливо, перетнув поза межами контролю», – сказала вона.

Хто з підозрюваних у корупції заплатив заставу та втік за кордонНа інфографіці – хто із підозрюваних у корупційних злочинах вніс за себе заставу, а потім втік.

За словами прокурорки, Одарченко налагодив контакти в Закарпатської області і сам розповідав про тісні зв'язки з колишнім головою Закарпатської обласної військової адміністрації Віктором Микитою, який наразі обіймає посаду заступника голови Офісу президента.

Суд також постановив здійснити привід Одарченка в судове засідання на 19 вересня о 08:00.

Як відомо, антикорупційний суд заарештував нардепа Одарченка з альтернативою 15 млн грн застави. Ці кошти внесли і політик вийшов з-під варти під обов'язки.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили нардепа Андрія Одарченка на спробі підкупу голови Держагентства відновлення Мустафи Найєма. За версією слідства, нардеп висловив Найєму пропозицію надати йому неправомірну вигоду за забезпечення ухвалення Міжвідомчою робочою групою рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, в якому народний обранець продовжує обіймати посаду ректора (дію контракту якого призупинено). Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити 8% від обсягу фінансування.

У подальшому підозрюваний надав топпосадовцю – особі, яка займає особливо відповідальне становище, частину цієї неправомірної вигоди у розмірі 0,39 біткоїна, що на час вчинення операції було еквівалентно 10 тисяч доларів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: