Апеляційна палата дозволила обвинуваченому виїхати з Київської області

Читать на русском
Апеляційна інстанція відмовилися змінити запобіжний захід одного з обвинувачених, але надала дозвіл на тимчасовий виїзд з Київщини.
фото: uz.gov.ua

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду надала дозвіл на виїзди з Броварів Київської області до Конотопу Сумської області одного з колишніх посадовців ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод».

Таке рішення 16 жовтня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визнав Політикіна, Єрмакова та Феніна винуватим у зловживанні службовим становищем. Організатору злочину Феніну призначили 5 років позбавлення волі із забороною обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк три роки та зі штрафом у розмірі 17 тис. грн. Політикіну та Єрмакову призначили по 4 роки позбавлення волі із забороною обіймати посади протягом 3 років та 17 тис. грн штрафу. На цей вирок подали скарги.

До всіх обвинувачених застосували запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Один з них просив змінити йому запобіжний захід, проте суд відмовив. Водночас Апеляційна палата дозволила обвинуваченому тимчасово у період з 17 по 22 жовтня виїхати з Броварів Київської області до Конотопу Сумської області.

«У задоволенні клопотання захисника в частині зміни запобіжного заходу – відмовити. Надати (обвинуваченому – ред.) дозвіл на виїзд з м. Бровари Київської області до м. Конотоп Сумської області у період з 17.10.2024 року по 22.10.2024 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, за версією обвинувачення, наприкінці 2014 року керівник ПрАТ «ЗЕРЗ» та його заступник, діючи у змові із організатором цього злочину, у протиправний спосіб забезпечили перемогу пов'язаного з останнім приватного товариства у державній закупівлі 30 коліс для електровозів за визначеною ним загальною ціною 2,45 млн грн. Водночас встановлено, що ринкова вартість цих коліс становила лише 1,01 млн грн, а надміру сплачені ПрАТ «ЗЕРЗ» на виконання договору кошти є збитками, заподіяними цьому підприємству державної форми власності.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: