До бойових бригад ЗСУ на закупівлю дронів вже додатково направили 1,89 мільярда гривень. За ці гроші закуплять БПЛА різних видів.
Про це повідомила пресслужба Міноборони 17 грудня.
ЗСУ отримали першу партію новітніх ракет-дронів «Пекло»: ключові характеристикиУ п'ятницю, 6 грудня, Силам оборони України передали першу партію дрону-ракети Пекло вітчизняного виробництва.
Так, повідомляється, що 55% суми направлено на дрони типу Mavic, зокрема з нічним баченням. 18% від суми – на закупівлю FPV-камікадзе.
Також значні обсяги фінансування виділено на закупівлю БПЛА-розвідників, бомберів та комплекти запчастин до них.
У Міноборони додали, що бригади самостійно закуповують те, що їм потрібно для виконання бойових завдань. Дрони одразу будуть направлені на фронт.
Загалом цього року сума, витрачена на безпілотники для ЗСУ, перетне позначку у 100 млрд грн, зазначили в оборонному відомстві.
Нагадаємо, минулої п'ятниці прем'єр Денис Шмигаль повідомив, що бригадам Збройних сил України на закупівлю безпілотників виділять додатково 1,1 млрд гривень.
Раніше Міноборони повідомляло, що ЗСУ цього року отримали понад 1,2 млн безпілотних літальних апаратів різних типів, що включають розвідувальні, ударні та FPV-дрони.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»