Вищий антикорупційний суд продовжив до 19 лютого строк дії обов'язків, покладених на чотирьох підозрюваних у справі колишнього міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського про заволодіння землею у Сумській області на 291 млн грн.
Такі рішення 19 грудня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».
Як відомо, антикорупційний суд визначив 3 млн грн застави ексначальниці Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Наталії Усик. На неї також поклали наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі Сумської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти.
Пізніше суд зняв обмеження Усик на пересування, але залишив в силі дію решти обов'язків. Тому прокурор САП просив продовжити дію решти обов'язків.
«Клопотання задовольнити. Продовжити на строк дії ухвали строк дії обов'язків, покладених на підозрювану (Усик – ред.), у зв'язку із застосуванням щодо неї запобіжного заходу у виді застави», – йдеться в рішенні.
Також суд продовжив до 19 лютого строк дії обов'язків, покладених на ексначальника відділу у Роменському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Сергія Проня. У нього такий самий перелік обов'язків.
Продовжили зобов'язання і колишній начальниці юридичного управління ГУ Держгеокадастру Сумщини, а нині першої заступниці начальника цього управління Віті Маліковій. Перелік обов'язків в нього такий самий.
Крім того, суддя до 19 лютого продовжив обов'язки, покладені на Миколу Антонюка. У нього такі ж обов'язки.
Нагадаємо, НАБУ та САП повідомили про підозру міністру агрополітики Миколі Сольському, його заступнику та іншим фігурантам. За версією слідства, підозрювані організували заволодіння землею в Сумській області, а також спробували заволодіти й іншими ділянками в регіоні.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»