Верховний суд призначив засідання за скаргою на вирок експосадовцю Інституту титану

Читать на русском
Касаційна інстанція завершила підготовку до розгляду скарги на заочний вирок колишньому посадовцю держінституту.
фото: pravo.ua

Верховний суд закінчила підготовку і призначила на 8 квітня засідання з розгляду скарги на вирок, яким до 9 років позбавлення волі засудили колишнього першого заступника генерального директора Державного науково-дослідного та проєктного інституту титану Андрія Рачкова.

Таке рішення 7 січня ухвалив Касаційний кримінальний суд, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, Рачкова визнали винним і засудили до 10 років тюрми з позбавленням права обіймати посади строком на 3 роки з конфіскацією всього належного йому майна. Також суд задовольнив цивільний позов і поставив стягнути з обвинуваченого Рачкова 10 млн грн на користь Інститут титану. Апеляційна палата ВАКС залишила вирок без змін. Утім Верховний суд призначив повторний апеляційний розгляд справи.

Апеляційна палата ВАКС зменшила покарання з 10 до 9 років ув'язнення. Захисник засудженого подав на це рішення касаційну скаргу.

«Закінчити підготовку і призначити касаційний розгляд кримінального провадження за касаційною скаргою захисника в інтересах засудженого (Рачкова – ред.) на вирок Вищого антикорупційного суду від 20 квітня 2022 року та ухвалу Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 19 вересня 2024 року у приміщенні Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду на 10:00 8 квітня 2025 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, за версією обвинувачення, Рачков, зловживаючи службовим становищем, наніс Інституту титану збитків на 1,258 млн доларів. За даними слідства, колишній посадовець у змові з іншими особами впродовж 2012-2013 рр забезпечив перерахування Інститутом титану іноземній компанії (Британські Віргінські острови) 1,258 млн доларів за роботи та послуги, які, як з'ясувало слідство, насправді не надавались.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: