Коли розпочнеться виплата субсидій на оренду житла переселенцям: названо дату

Читать на русском
Виплата субсидій на оренду житла переселенцям розпочнеться вже наступного тижня, заявив прем’єр Шмигаль.
Фото Слово і діло

Держава розпочне виплати субсидій на оренду житла для внутрішньо переміщених осіб з 29 січня.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

Порівняння вартості оренди квартири та середньої зарплати в містах УкраїниНа інфографіці – скільки коштує оренда однокімнатної квартири у містах України та які там середні зарплати.

«Розгортається програма підтримки внутрішніх переселенців. З 29 січня стартує субсидія з оренди житла. Це значно зменшить навантаження на сімейні бюджети», – сказав Шмигаль на засіданні уряду.

Нагадаємо, 27 грудня Кабмін підтримав програму субсидій на оренду житла для ВПО. Скористатися субсидією зможуть переселенці, які перемістилися до будь-якого регіону, підконтрольного уряду України.

Також право на субсидію отримають сім'ї, які орендують житло та витрачають на оренду понад 20% своїх сукупних доходів (раніше планувалося, що цей поріг становитиме 30% від доходів).

Субсидія на оренду житла для переселенців призначатиметься за аналогією з житловою субсидією, а її розмір розраховуватиметься індивідуально для кожної сім'ї.

На розмір впливають рівень доходу сім'ї, кількість членів сім'ї та вартість оренди житла. А ключовим інструментом такої програми є наявність офіційного договору оренди з власником житла.

Минулого року Шмигаль відповів, чи збільшать розмір виплат для переселенців.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: