Президент США Дональд Трамп прокоментував ситуацію навколо американського гуманітарного агентства USAID, яке за його розпорядженням припинило фінансування проєктів по всьому світу.
Свою думку Трамп виклав у своїй соцмережі Truth Social.

«Новини про USAID зводять радикальних лівих з розуму, але зробити вони з цього приводу нічого не можуть через те, яким чином витрачалися гроші. Так багато з них витрачалися шахрайським шляхом, абсолютно незрозумілою. Корупція на таких рівнях, які раніше мало хто бачив. Закрити його!», – написав він.
При цьому Трамп не навів жодних конкретних фактів або доказів корупції в USAID.
Нагадаємо, США на 90 днів призупинили фінансування більшості програм іноземної допомоги, включаючи підтримку України.
За даними ЗМІ, майже всіх співробітників USAID відправлять в оплачувану відпустку з 7 лютого, а головний офіс у Вашингтоні – зачинили.
Україна вже веде переговори з Європою щодо фінансування проєктів, які раніше підтримувала USAID.
«Слово і діло» пропонує на інфографіці подивитися, що USAID фінансує в Україні.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»