ВАКС вкотре продовжив арешт ексзаступника міністра енергетики

Читать на русском
Антикорупційний суд вкотре підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу.
фото: 24tv.ua

Вищий антикорупційний суд продовжив до 25 березня строк тримання під вартою колишнього заступника міністра енергетики Олександра Хейла та зменшив йому як альтернативу заставу з 10 до 8 млн грн.

Таке рішення 5 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд продовжив арешт Хейла, але зменшив йому заставу з 25 до 15 млн грн. Пізніше йому продовжили арешт, але зменшили заставу до 10 млн грн. Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просив вкотре продовжити арешт підозрюваного.

«Клопотання задовольнити частково. Продовжити (Хейлу – ред.) підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у Державній установі «Київський слідчий ізолятор» строком до 25 березня 2025 включно, в межах строку досудового розслідування. Одночасно визначити (Хейлу – ред.) запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 8 000 000 грн», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали заступника міністра енергетики Олександра Хейла та ще трьох осіб. За версією слідства, Хейло у змові з керівником одного з державних вугільних підприємств та ще двома особами висловив прохання керівнику іншого вугільного підприємства, яке знаходиться у західному регіоні, надати неправомірну вигоду у розмірі 500 тисяч доларів.

За це він пообіцяв забезпечити передачу на зберігання з можливістю використання цінного обладнання для видобутку вугілля з шахт державного підприємства «Селидіввугілля» до ДП «Волиньвугілля». При цьому йшлося фактично про порятунок цього обладнання, оскільки воно знаходилось неподалік від зони бойових дій. Кошти мали передаватися п'ятьма частинами по 100 тис. дол. на кожній зустрічі. Їх затримали після одержання 300 тис. дол.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: