Сенат США затвердив Тулсі Габбард директоркою Національної розвідки

Читать на русском
Сенат США  проголосував за призначення Тулсі Габбард директоркою Національної розвідки.  Її підтримали 52 сенатори, 48 виступили проти.
Фото: Reuters

У середу, 12 лютого, Сенат США проголосував за призначення Тулсі Габбард директоркою Національної розвідки.

Про це повідомляє CNN.

Команда Трампа: яку позицію щодо України займають члени майбутньої адміністрації президента СШАДональд Трамп представляє членів своєї майбутньої адміністрації. Хто вони та яку позицію займають щодо війни в Україні – у матеріалі.

Як зазначає видання, Габбард, яка була однією з найбільш суперечливих кандидаток у адміністрацію Трампа, отримала підтримку 52 сенаторів та 48 голосів проти.

У процесі голосування виникли побоювання серед республіканців щодо її позиції щодо України, змінюваної точки зору на розділ 702 Закону про зовнішнє розвідувальне спостереження, її зустрічі з Башаром Асадом у 2017 році та підтримки Едварда Сноудена. Сенатор Кентуккі Мітч Макконнелл заявив, що нація не повинна турбуватися, що розвідувальні оцінки, які отримує президент, можуть бути спотворені через попередні помилки в судженнях Габбард.

Незважаючи на це, кілька ключових республіканців, таких як сенатори Сьюзен Коллінз, Ліза Мурковські та Тодд Янг, вирішили підтримати її кандидатуру. Мурковські визнавала, що має деякі побоювання щодо попередніх позицій Габбард, але визнала, що вона принесе незалежне мислення та необхідний нагляд на новій посаді.

Як вiдомо, на слуханнях Габбард заявила, що не є «маріонеткою путіна» чи Асада і зберігає вірність Сполученим Штатам.

Нагадаємо, наприкiнцi сiчня Сенат США затвердив Джона Реткліффа на посаді директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ), другого члена Кабінету. Раніше він був директором Національної розвідки за першої президентської каденції Дональда Трампа.

А у понеділок, 3 лютого, Сенат Сполучених Штатів підтримав рішення щодо призначення гендиректора нафтової компанії Liberty Energy Кріса Райта очільником Міністерства енергетики США.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: