У російському Воронежі знищено два ворожі комплекси РЕБ Р-330Ж Житель. Техніка ворога згоріла вщент.
Про це повідомила пресслужба ГУР 17 лютого.
«У ніч з 27 на 28 січня 2025 року у Воронежі в росії знищено 2 дорогі ворожі комплекси РЕБ Р-330Ж Житель», – йдеться в повідомленні.
Автоматизовані станції були розташовані на заводі Протек, де їх виготовляють.
«Комплекси РЕБ Р-330Ж росіяни планували відправити в зону бойових дій злочинної війни проти України, але пожежа у воронєжі зжерла обидвох так званих житєлів», - додали в ГУР.
Нагадаємо, раніше українські бійці знищили новітній російський комплекс РЕБ «Палантин», а Сили безпілотних систем знищили російський зенітно-ракетний комплекс «Стріла-10». Також у лютому українські військові вперше знищили рідкісну РСЗВ «Тосочка».
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»