Апеляційна палата розгляне скаргу на вирок ексначальнику відділу Офісу генпрокурора

Читать на русском
Апеляційна інстанція відкрила провадження за скаргою захисника обвинуваченого на обвинувальний вирок.
фото: «Слово і діло»

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розгляне скарги на вирок, яким до 6,5 і 6 років засудили колишнього начальника відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності Офісу генерального прокурора Олега Гальченка-Авілова та пособника Ігоря Осиповича відповідно.

Такі рішення 10 і 12 лютого ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визнав винуватими Гальченка-Авілова та Осиповича у підбуренні до хабарництва. Експрокурору Офісу генпрокурора призначили 6,5 років позбавлення воли, а його пособнику – 6 років. Обвинувачені та їхні захисники подали апеляційні скарги на вирок.

«Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого (Гальченка-Авілова – ред.) на вирок Вищого антикорупційного суду від 03.01.2025. Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами обвинуваченого (Гальченка-Авілова – ред.), обвинуваченого (Осиповича – ред.) та його захисника на вирок Вищого антикорупційного суду від 03.01.2025», – ідеться в рішеннях.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили на шахрайстві та підбурюванні до надання хабаря прокурора Офісу генпрокурора та його посередника. За інформацією «Слово і діло», йдеться про заступника начальника відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу генерального прокурора Захара Антипова. Антипова судять окремо.

Також НАБУ і САП повідомили про підозру й начальнику відділу ОГП Олегу Гальченко-Авілову. За версією слідства, вони підбурили громадянина до надання неправомірної вигоди начебто керівництву Офісу генпрокурора за ухвалення рішення про повернення 4 дороговартісних автомобілів (Mercedes-Benz S400 CDI, Porshe Macan GTS, Bentley Continental GT, Land Rover Range Rover), вилучених в ході обшуків, і подальше закриття кримінального провадження. Кошти мали бути передані працівникам прокуратури із залученням посередника, проте вони залишили їх у себе.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: