Зеленський про рейтинг у 4%: Трамп живе у дезінформаційному просторі

Читать на русском
Володимир Зеленський заявив, що дезінформація про його рейтинг у чотири відсотки йде від росії.
Фото: AFP

Президент Володимир Зеленський сказав, що інформація про його рейтинг у 4% йде від росії. Президент США Дональд Трамп став жертвою дезінформації.

Про це Зеленський сказав під час пресконференції.

Президентські вибори в Україні: законодавчі та інші передумови для проведенняНа інфографіці – у які терміни можна провести президентські вибори в Україні і що для цього потрібно.

«Якщо коментувати рейтинги свої чи інших лідерів, то це може свідчити, що триває якесь політичне змагання, тривають вибори, а в нас такого немає. Сьогодні вранці вийшов КМІС... Довіра у мене 57% за КМІС... Якщо хтось хоче мене поміняти мене прямо зараз, то прямо зараз ніяк не вийде. Друга історія. Раз уже говоримо про 4%: ми бачили цю дезінформацію, бачимо, що вона йде від росії. Ми це розуміємо. У нас є докази того, що ці цифри обговорюються між Америкою та росією. На жаль, президент Трамп… живе у цьому дезінформаційному просторі», – сказав Зеленський.

Президент дає пресконференцію на тлі перемовин делегацій США та Росії НАЖИВОСуспільне Новини

Нагадаємо, Дональд Трамп заявив, що Україні потрібно провести вибори, якщо вона хоче мати місце за столом переговорів. Він також стверджував, що рівень підтримки Зеленського нібито становить 4%.

На інфографіці «Слово і діло» – як змінювався рівень довіри українців до Зеленського та інституту президентства.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: