За суддю Госпсуду Львівщини внесли заставу, він вийшов з-під варти

Читать на русском
На рахунок антикорупційного суду надійшли кошти як застава за звільненого керівника одного з судів Львівської області.
фото: lv.arbitr.gov.ua

На рахунок Вищого антикорупційного суду надійшли 6 млн грн застави за суддю Господарського суду Львівської області Василя Артимовича як альтернатива триманню його під вартою. Він вийшов зі слідчого ізолятора під обов'язки, які йому продовжили до 28 квітня.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили співрозмовники в антикорупційних органах та підтверджується рішенням ВАКС від 28 лютого, в якому не вказується прізвище судді.

Як відомо, антикорупційний суд продовжив арешт Артимовича, але зменшив йому розмір застав до 6 млн грн. За словами співрозмовників, указана сума була внесена і підозрюваний вийшов з-під варти. На нього поклали наступні обов'язки: не відлучатись з Львівської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з іншими підозрюваними у цьому кримінальному провадженні та свідками; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет. Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просив продовжити дію обов'язків ще на два місяці.

«Клопотання прокурора САП – задовольнити. Продовжити на два місяці строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Артимовича – ред.). Встановити строк дії обов'язків до 28 квітня 2025 року», – йдеться в рішенні ВАКС.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому та чинному головам Госпсуду Львівської області. За даними слідства, підозрювані пообіцяли за 1 млн доларів забезпечити ухвалення «потрібних» рішень у судових справах Західного апеляційного Господарського суду, а також запобігти замовному вбивству викривача. Під час слідства детективи та прокурори задокументували передачу частини неправомірної вигоди у сумі 75 тис. дол.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: