Єрмак обговорив із радником Трампа місце і дату проведення мирних переговорів

Читать на русском
Єрмак провів телефонну розмову із радником президента США Волцом. Сторони обговорювали майбутні мирні переговори з росією.
Фото: Офіс президента України

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову із радником президента США з нацбезпеки Майком Волцом. Сторони обговорювали майбутні мирні переговори з росією.

Про це повідомив сам Волц в інтерв'ю Fox News.

Переговори про припинення війни росії та України: позиції сторін із ключових питаньПозиція України, США та росії з ключових питань під час переговорів про припинення війни – на інфографіці.

«Ми говорили про дату, місце, переговорну команду. Учора і сьогодні ми зробили позитивний крок уперед, заявивши, що збираємося вести переговори з цього питання, і ми вже говоримо про заходи щодо зміцнення довіри, які потім передамо росіянам, щоб перевірити їхню готовність», – сказав він.

Радник додав, що американська сторона очікує, що це буде складна «човникова» дипломатія. Проте, за його словами, до переговорів мають бути залучені обидві сторони.

«Думаю, що зараз ми рухаємось у правильному напрямку. Повинен сказати, що розмова сьогодні вранці була набагато кращою, ніж та, яка відбувалася останніми днями», – заявив Волц.

Радник президента України Дмитро Литвин у коментарі Суспільному підтвердив, що сторони говорили про підготовку до майбутніх переговорів. При цьому деталі поки що залишаються невідомими.

Нагадаємо, напередодні американський лідер Дональд Трамп заявив, що отримав важливого листа від президента Володимира Зеленського про бажання України повернутися за стіл переговорів та, зокрема, підписання угоди про корисні копалини.

До цього Зеленський запропонував перші етапи закінчення війни. Йдеться про звільнення полонених, а також про негайне перемир'я в небі та морі.

При цьому, за його словами, росія не змінила своїх позицій та вимог для завершення війни.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: