«У них різні цілі»: Келлог висловився про суперечку Трампа і Зеленського

Читать на русском
Спецпредставник президента США прокоментував нещодавню суперечку між Зеленським та Трампом. Він вважає, що сварка виникла через різні цілі лідерів.
Фото: faz.net

Спецпредставник президента США Кіт Келлог прокоментував нещодавню суперечку між Володимиром Зеленським та Дональдом Трампом. Він вважає, що сварка виникла «через різні цілі» лідерів.

Заява прозвучала під час виступу у Раді з міжнародних відносин.

Переговори про припинення війни росії та України: позиції сторін із ключових питаньПозиція України, США та росії з ключових питань під час переговорів про припинення війни – на інфографіці.

«Два лідери країн прийшли на зустріч із цілями, не узгодженими між собою. У зв'язку із цим стався публічний розрив між двома адміністраціями», – зазначив Келлог.

Він вважає, що Зеленський намагався переконати Трампа продовжити підтримку України, щоб вона отримала перевагу над росією.

«Президент Зеленський явно хотів, щоб президент Трамп публічно поставив США на бік проти росії. Підхід Дональда Трампа не полягає в тому, щоб одна сторона отримала перевагу над іншою. Як було сказано, він сфокусований на мирі», – додав спецпредставник.

Нагадаємо, що суперечка між Трампом, його віцепрезидентом Джей Ді Венсом і Зеленським виникла 28 лютого. Трамп, серед іншого, звинуватив Зеленського у небажанні йти на компроміс у мирному процесі. Внаслідок цього президент України достроково залишив Вашингтон.

4 березня Зеленський висловив жаль з приводу того, як закінчилася зустріч у Білому домі. Він заявив, що він та його команда готові працювати «під сильним лідерством президента Трампа, щоб досягти тривалого миру». Трамп згадав це звернення у своїй промові у Конгресі, зазначивши, що цінує цей лист.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: