Росіяни вдарили дронами по Одещині, горять житлові будинки

Читать на русском
Увечері 6 березня російські війська знову атакували Одещину безпілотниками. Внаслідок обстрілу спалахнули пожежі в трьох приватних житлових будинках.
Фото: ДСНС

Ввечері 6 березня ворог вкотре атакував Одещину безпілотниками. Внаслідок удару спалахнули пожежі у житлових будинках.

Про це повідомляє ДСНС.

Повітряну тривогу в Одесі та регіоні через загрозу застосування БПЛА оголосили близько 21 години. Згодом у області прогриміли вибухи.

«Внаслідок атаки виникли пожежі в трьох приватних житлових будинках. Також пошкоджено критичну інфраструктуру. За попередньою інформацією ніхто не постраждав», – йдеться у повiдомленнi.

Також у ДСНС показали перші наслідки ворожої атаки на Одещину.

Нагадаємо, увечері 5 березня росіяни вдарили ракетами по готелю у Кривому Розі. Наразі відомо про 5 загиблих внаслідок атаки.

Кількість постраждалих зросла до 32. У пресслужбі ДСНС повідомили, що рятувальники завершили пошукові роботи на місці атаки. 7 березня у Кривому Розі оголошено день жалоби.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: