Пізно ввечері 15 березня російська окупаційна армія атакувала дронами місто Ізюм на Харківщині. У результаті обстрілу одна людина загинула, а серед поранених є підлітки.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.
«Ворог вчора ввечері атакував місто Ізюм на Харківщині ударними БпЛА», – йдеться у повідомленні.
Зокрема, за даними рятувальників, зафіксовано 3 влучання у приватному житловому секторі. Внаслідок обстрілу горіли житлові будинки на площах 80 кв.м та 200 кв.м.
«Постраждали троє людей, з них двоє підлітків. Одна людина загинула», – зазначили у ДСНС.
Нагадаємо, вчора ввечері російські війська атакували Чернігів безпілотниками. Один з дронів влучив по п'ятиповерхівці. Там спалахнула пожежа.
А внаслідок російського обстрілу Нікополя в суботу, 15 березня, загинула 70-річна жінка, також постраждала 11-річна дівчинка.
Також у Кривому Розі завершилася аварійно-рятувальна операція після ракетного удару росії. Внаслідок атаки постраждали 14 людей.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»