Росіяни вдарили дроном по автомобілю з волонтерами у Херсоні, є жертва і поранені

Читать на русском
У Дніпровському районі Херсона дрон атакував автомобіль волонтерів, у результаті чого один чоловік загинув, ще двоє отримали поранення.
Ілюстративне фотоУкрінформ

У суботу, 12 квітня, російські окупаційні війська скинули вибухівку з дрона на автомобіль волонтерів у Дніпровському районі Херсона, внаслідок чого загинув чоловік, ще двоє людей дістали поранень.

Про це повідомили голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін та начальник Херсонської МВА Роман Мрочко у Telegram.

«Близько 16:00 російські військові атакували цивільний автомобіль у Дніпровському районі. Внаслідок скидання вибухівки з дрона поранення, несумісні з життям, дістав 27-річний чоловік… Ще двоє людей поранені. Вибухові травми, контузії та уламкові поранення дістали чоловіки 30 та 49 років», – написав очільник області.

Як зазначається, наразі поранені перебувають у лікарні в стані середньої тяжкості.

При цьому, згодом Мрочко додав, що атаковане авто належало команді благодійного фонду «Справжні».

«Знову маємо втрати серед волонтерів», – написав очільник МВА.

Як відомо, сьогодні вранці, 12 квітня, росіяни обстріляли з артилерії медичний заклад на Херсонщині, внаслідок чого постраждали двоє людей. При цьому, внаслідок удару по Білозерці загинула місцева жителька.

Нагадаємо, у суботу вночі росіяни атакували Київ дронами, внаслідок обстрілу постраждали троє мешканців.

Також загалом в ніч на суботу, 12 квітня, росія атакувала Україну 88 безпілотниками. Сили ППО ліквідували 56 дронів.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: