«Коаліція охочих», спрямована на підтримку України, не показала жодних реальних результатів. З цієї причини процес прийняття рішень має повернутися до органів ЄС та НАТО.
Таку думку висловив президент Словаччини Петер Пеллегріні, його цитує Dennik N.

За словами політика, нинішній формат підтримки України «не має жодного ефекту».
«Давайте повернемося і будемо діяти на рівні ЄС та НАТО. Це, безперечно, буде постійнішим, ніж створення псевдогруп країн, які змінюються день у день і без необхідності підривають єдність Альянсу чи Європейського Союзу», – заявив Пеллегріні.
Він також сказав, що президент Чехії Петр Павел, ймовірно, «залишився самотнім» у своїй думці щодо готовності відправити військових до України у рамках можливої миротворчої місії.
Нагадаємо, що члени «коаліції охочих» провели вже кілька зустрічей, на яких обговорювалися питання щодо розміщення миротворчого контингенту або відправлення «сил стримування» в Україну.
Раніше президент України Володимир Зеленський заявив про прогрес щодо розміщення контингенту безпеки партнерів. Водночас, за даними ЗМІ, поки що лише шість країн із 30, які входять до «коаліції охочих», готові відправити свої війська до України.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»