Сьогодні вранці, 18 квітня, російські безпілотники атакували об'єкт промисловість у Сумах, одна людина загинула.
Про це повідомив в.о. міського голови Артем Кобзар.
«Усі три «шахеди» влучили в одне приміщення. Будівля зазнала пошкоджень, зруйновано дах. Попередньо відомо про одного загиблого. Ще одна людина звернулася по допомогу до медиків», – повідомив він.
Голова Сумської районної державної адміністрації Михайло Мельник уточнив, що пошкоджено виробництво пасок. Загиблий – підприємець, який приїхав за продукцією. Також постраждала працівниця кондитерського цеху.
У прокуратурі уточнили, що російські дрони атакували підприємство, яке є провідним виробником хлібобулочних та кондитерських виробів у Сумській області. Унаслідок атаки загинув 61-річний водій, який завантажував продукцію, 55-річна працівниця підприємства отримала поранення.
Пошкоджено приміщення хлібозаводу, транспортні засоби.
Розпочато розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 438 КК України).
Нагадаємо, крім того, вранці російські війська вдарили по житловому району Харкова балістичними ракетами з касетним наповненням. Відомо про одного загиблого, понад 50 людей постраждали.
Ракетного удару було також завдано по Дніпровському району.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»