У Флориді сталась стрілянина в університеті, щонайменше двоє загиблих

Читать на русском
У четвер, 17 квітня, на території Флоридського державного університету в місті Таллагассі сталася стрілянина. Щонайменше двоє людей загинули, ще шестеро зазнали поранень.
Фото: AP

У четвер, 17 квітня, на території кампусу Флоридського державного університету в місті Таллагассі сталася стрілянина. За попередніми даними, щонайменше двоє людей загинули, ще шестеро отримали поранення.

Про це повідомляє CNN.

Як вiдомо, підозрюваного вже затримано. Поліція проводить зачистку території, однак точні обставини та мотиви злочину поки не розголошуються.

Система екстреного сповіщення університету FSU Alert повідомила про «активного стрільця» поблизу студентського центру близько полудня за місцевим часом. Студентів закликали залишатися в укриттях, зачинити двері та триматися подалі від вікон.

На місці працюють правоохоронці та екстрені служби. Триває розслідування. Губернатор Флориди Рон Десантіс висловив співчуття родинам загиблих і пообіцяв повну підтримку з боку штату.

Нагадаємо, у вівторок, 15 квітня, внаслідок стрілянини в школі міста Даллас у американському штаті Техас зазнали поранень четверо учнів. Поліція шукає нападника.

А у Лас-Крусес (Нью-Мексико) 21 березня сталася стрілянина під час несанкціонованого зібрання водіїв спортивних авто. Три людини загинули, 15 поранені.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: