Будапешт прямо закликав угорців висловитись проти членства України в ЄС у рамках національної консультації.
Про це йдеться в листі інформаційного центру уряду Угорщини, який є в розпорядженні «Європейської правди».

За повідомленням журналістів, угорський уряд прямо закликає голосувати проти підтримки вступу України в ЄС. На думку офіційного Будапешта, це завдасть Угорщині величезних збитків.
«Це коштуватиме кожній угорській сім'ї сотні тисяч форинтів на рік, поставить під загрозу пенсії та підтримку фермерів, а також спричинить ризики для безпеки та ринку праці», – йдеться у листі.
Уряд прем’єра Віктора Орбана вважає, що прискорене приєднання до України зруйнує угорську економіку.
«Ми, угорці, не можемо змиритися з тим, що таке важливе питання вирішується у нас на очах. Найближчими тижнями уряд надасть детальну інформацію з питань, пов'язаних із приєднанням України», – пишуть у листі.
Угорців закликають узяти участь у голосуванні і ухвалити відповідальне рішення.
Нагадаємо, Угорщина проведе консультативний референдум щодо вступу України до Євросоюзу. У бюлетені буде 7 питань.
У лютому Угорщина заблокувала відкриття першого переговорного кластера щодо членства України в Європейському Союзі.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»