На Покровському напрямку загарбники відходять назад після значних втрат

Читать на русском
Російські війська на Покровському напрямку зазнали значних втрат і тому змушені відступати.
Фото EPA/UPG

Російські війська на Покровському напрямку зазнали значних втрат і тому змушені відступати.

Про це заявив речник ОСУВ «Хортиця» Віктор Трегубов.

За його словами, російські війська продовжують активно намагатися захопити Покровськ, але останні спроби відзначаються значними втратами для рф. Росіяни не досягають успіху на цьому напрямку, незважаючи на значні ресурси. Наразі Покровськ залишається найбільш інтенсивним напрямком.

«Цікавий елемент Покровського напрямку полягає в тому, що як раз там, попри те, що росіяни докладають найбільше сил – вони мають там найменші успіхи», – додав речник.

Трегубов також розповів, що нещодавно відбувся великий штурм, під час якого було задіяно 90 мотоциклів, але всі вони були знищені разом з екіпажем.

Нагадаємо, минулої доби, 19 квітня, на фронті зафіксували 127 бойових зіткнень. Найбільше – на Покровському та Торецькому напрямках.

За 19 квітня росіяни втратили на фронті 960 солдатів, 49 артилерійських систем і 64 БПЛА.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: