Російський слідчий комітет офіційно підтвердив загибель генерал-лейтенанта Ярослава Москалика під час вибуху автомобіля у Підмосков'ї.
Про це повідомляють російські ЗМІ.

Росіяни заявляють, що «вибух стався в результаті спрацьовування саморобного вибухового пристрою, начиненого уражувальними елементами». Порушено кримінальну справу за статтею «вбивство»
Остання посада та звання загиблого – заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗС росії, генерал-лейтенант.
За інформацією ЗМІ, в 2015 році Москалик входив до складу Контактної групи росії на мінських переговорах, а також брав участь у переговорах у «нормандському форматі».
Нагадаємо, сьогодні вранці у підмосковному районі Балашиха (росія) підірвали автомобіль. Загиблий Москалик, як повідомлялося, проходив повз момент вибуху.
На інфографіці «Слово і діло» – російські генерали, які загинули під час війни проти України.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»