Російський диктатор володимир путін під час зустрічі зі спецпредставником президента США Стівом Віткоффом заявив про готовність до переговорів з Україною без попередніх умов.
Про це повідомляє російське пропагандистське видання ТАСС цитуючи заяву прес-секретаря Кремля Дмитра Пєскова.

Зазначається, що у ході спілкування із посланником Трампа Віткоффом у п'ятницю, 25 квітня, голова Кремля наголосив, що російська сторона готова до відновлення переговорного процесу.
«Путін на зустрічі з Віткоффом підтвердив готовність рф до переговорів із Києвом без жодних попередніх умов», – зазначив Пєсков.
Речник Кремля додав, що раніше путін «говорив про це вже неодноразово».
Як відомо, вчора Віткофф приїхав до Москви. У столиці росії він зустрівся для переговорів з путіним.
Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що окупований Крим, швидше за все, залишиться з росією. При цьому він запевнив, що Штати не ведуть із росією переговори з інших питань, окрім України.
Трамп також сказав, що для нього важливим є припинення війни в Україні, а не умови угоди. Водночас, за його словами, ситуація з переговорами щодо врегулювання війни росії проти України просувається, але залишається «дуже крихкою».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»