Росіяни атакували дронами Кропивницький, є пошкодження

Читать на русском
У ніч на 26 квітня росія атакувала Кропивницький безпілотниками. Внаслідок ударів зафіксовано пошкодження примiщень.
Фото: Scanpix

У ніч на 26 квітня росія атакувала Україну безпілотниками. Внаслідок ударів зафіксовано пошкодження примiщень у Кропивницькому.

Про це повідомляють у Кіровоградській ОВА.

Повітряну тривогу у Кропивницькому та регіоні через загрозу застосування ворожих БПЛА оголосили близько 00:30. Згодом у місті прогриміли вибухи.

В ОВА повідомили, що внаслідок атаки у Кропивницькому пошкоджено складські приміщення. За попередніми даними, обійшлося без постраждалих.

На місцях ударів працюють рятувальники.

Нагадаємо, росія вночі 25 квітня атакувала Україну 103 ударними безпілотниками. Атаку відбивали авіація, зенітні ракетні підрозділи, засоби РЕБ та мобільні вогневі групи.

Також окупанти знову масовано атакували дронами Дніпропетровську область. У Павлограді внаслідок атаки спалахнув багатоповерховий житловий будинок. Загинули троє людей, також вiдомо про 15 постраждалих.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: